DE  EN  CH  PL  NL  BE  RU  CZ  FR  Kontakt  Infolinia +48 22 2729 500

Doradcy na miejscu

Fachowi doradcy ELA chętnie pomogą Państwu od samego początku przy projektowaniu i realizacji Państwa projektów. Wystarczy skorzystać z funkcji wyszukiwania, żeby znaleźć doradcę w swoim regionie. Można również zadzwonić na numer +48 22 417 41 90. Na Państwa życzenie, doradca skontaktuje się w ciągu dwóch godzin w celu uzgodnienia terminu osobistego spotkania.

Niemcy

Simon Harenkamp

Telefon komórkowy +49 170 2233835
simon.harenkamp@container.de

Karsten Klatte

Telefon komórkowy +49 170 2233691
karsten.klatte@container.de

Thomas Nohrn

Telefon komórkowy +49 170 2233670
thomas.nohrn@container.de

Thomas Nohrn

Telefon komórkowy +49 170 2233670
thomas.nohrn@container.de

Ralf Neelen

Telefon komórkowy +49 170 2233096
ralf.neelen@container.de

Sven Reusch

Telefon komórkowy +49 170 22 33 824
sven.reusch@container.de

Klaus Lüttel

Telefon komórkowy +49 170 2233611
klaus.luettel@container.de

Uwe Karlhuber

Telefon komórkowy +49 170 2233080
uwe.karlhuber@container.de

Sebastian Mader

Telefon komórkowy +49 170 2233963
sebastian.mader@container.de

Marco Poguntke

Tel +49 170 2233059
marco.poguntke@container.de

Maik Roggendorf

Telefon komórkowy +49 170 2233009
maik.roggendorf@container.de

Yama Rahman

Telefon komórkowy +49 170 2233008
yama.rahman@container.de

Werner Miesl

Telefon komórkowy +49 170 2233469
werner.miesl@container.de

Kevin Hartmann

Telefon komórkowy +49 170 2233698
kevin.hartmann@container.de

Christiane Basler

Telefon komórkowy +49 170 2233006
christiane.basler@container.de

Tobias Wicke

Telefon komórkowy +49 170 2233943
tobias.wicke@container.de

Marc Richter

Telefon komórkowy +49 170 2233751
marc.richter@container.de

Marc Richter

Telefon komórkowy +49 170 2233751
marc.richter@container.de

Michael Haas

Telefon komórkowy +49 170 2233818
michael.haas@container.de

Stefan Fett

Telefon komórkowy +49 170 2233839
stefan.fett@container.de

Gregor Hesse

Telefon komórkowy +49 170 2233695
gregor.hesse@container.de

Oliver Kölblin

Telefon komórkowy +49 170 2233017
oliver.koelblin@container.de

Markus Ott

Telefon komórkowy +49 170 2233194
markus.ott@container.de

Michael Rotzinger

Telefon komórkowy +49 170 2233086
michael.rotzinger@container.de

Julian Schreiner

Telefon komórkowy +49 170 2233152
Julian.Schreiner@container.de

Simon Fischer

Telefon komórkowy +49 170 2233278
simon.fischer@container.de

Bernd Strauß

Telefon komórkowy +49 170 2233066
bernd.strauss@container.de

Szwajcaria

Michael Rotzinger

Telefon komórkowy +49 170 2233086
michael.rotzinger@container.de

Belgia

Maddy Van Rompaey

Telefon komórkowy +32 472 586125
Maddy.vanrompaey@ela-container.be

Holandia

Sonja van der Weide

Telefon komórkowy +31 6 5468 1858
sonja.vanderweide@ela-container.nl

Peter Louissen

Telefon komórkowy +31 6 5577 1761
peter.louissen@ela-container.nl

Wim van Riel

Weltplaatkade 5
3197 KR Botlek-Rotterdam
Telefon komórkowy +31 6 2003 6412
wim.vanriel@ela-container.nl

Polska

Sebastian Biesiada

Telefon komórkowy +48 517962401
sebastian.biesiada@ela-container.pl

Marcin Jozopowicz

Telefon komórkowy +48 502648647
marcin.jozopowicz@ela-container.pl

Sławomir Hejnowicz

Telefon komórkowy +48 517454156
slawomir.hejnowicz@ela-container.pl

Zbigniew Kędziora

Telefon komórkowy +48 698618879
zbigniew.kedziora@ela-container.pl

Marek Wrobel

Telefon komórkowy +48 600271509
marek.wrobel@ela-container.pl

Damian Olejniczak

Telefon komórkowy +48 696730719
damian.olejniczak@ela-container.pl

Litwa

Mindaugas Petrikauskas

Telefon komórkowy +370 65799195
mindaugas.petrikauskas@ela-container.pl

Gediminas Capas

Telefon komórkowy +370 68900190
gediminas.capas@ela-container.lt

Czechy

Michael Suchanka

Telefon komórkowy + 420 737119198
michael.suchanka@ela-container.cz

Rosja

OOO ELA Container RU

ul. Koroleva 4, Raum 12, Büro 22
Region Kaluga
249031 Obninsk
Russische Föderation
Tel +7 48439 57247
www.ela-container.ru
info@ela-container.ru