DE  EN  CH  PL  NL  BE  RU  CZ  FR  Contact  Hotline +31 50 318 2247

Adviseur op locatie

De adviseurs van ELA helpen u graag van begin af aan bij het ontwerp en realisatie van uw projecten. Maak eenvoudig gebruik van de zoekfunctie om de adviseur voor uw regio te vinden. Indien gewenst, meldt uw adviseur zich binnen twee uur bij u om met u een afspraak voor een persoonlijk advies te maken.

Bel ons op telefoon nummer:

NL: +31 (0)50 3182 247
BE: +32 (0)3 771 9669

Duitsland

Simon Harenkamp

Mobiel +49 170 2233835
simon.harenkamp@container.de

Karsten Klatte

Mobiel +49 170 2233691
karsten.klatte@container.de

Thomas Nohrn

Mobiel +49 170 2233670
thomas.nohrn@container.de

Thomas Nohrn

Mobiel +49 170 2233670
thomas.nohrn@container.de

Ralf Neelen

Mobiel +49 170 2233096
ralf.neelen@container.de

Sven Reusch

Mobiel +49 170 22 33 824
sven.reusch@container.de

Klaus Lüttel

Mobiel +49 170 2233611
klaus.luettel@container.de

Uwe Karlhuber

Mobiel +49 170 2233080
uwe.karlhuber@container.de

Sebastian Mader

Mobiel +49 170 2233963
sebastian.mader@container.de

Marco Poguntke

Tel +49 170 2233059
marco.poguntke@container.de

Maik Roggendorf

Mobiel +49 170 2233009
maik.roggendorf@container.de

Yama Rahman

Mobiel +49 170 2233008
yama.rahman@container.de

Werner Miesl

Mobiel +49 170 2233469
werner.miesl@container.de

Kevin Hartmann

Mobiel +49 170 2233698
kevin.hartmann@container.de

Christiane Basler

Mobiel +49 170 2233006
christiane.basler@container.de

Tobias Wicke

Mobiel +49 170 2233943
tobias.wicke@container.de

Marc Richter

Mobiel +49 170 2233751
marc.richter@container.de

Marc Richter

Mobiel +49 170 2233751
marc.richter@container.de

Michael Haas

Mobiel +49 170 2233818
michael.haas@container.de

Stefan Fett

Mobiel +49 170 2233839
stefan.fett@container.de

Gregor Hesse

Mobiel +49 170 2233695
gregor.hesse@container.de

Oliver Kölblin

Mobiel +49 170 2233017
oliver.koelblin@container.de

Markus Ott

Mobiel +49 170 2233194
markus.ott@container.de

Michael Rotzinger

Mobiel +49 170 2233086
michael.rotzinger@container.de

Sebastian Gruber

Mobiel +49 170 2233057
sebastian.gruber@container.de

Simon Fischer

Mobiel +49 170 2233278
simon.fischer@container.de

Bernd Strauß

Mobiel +49 170 2233066
bernd.strauss@container.de

Zwitserland

Michael Rotzinger

Mobiel +49 170 2233086
michael.rotzinger@container.de

België

Maddy Van Rompaey

Mobiel +32 472 586125
Maddy.vanrompaey@ela-container.be

Nederland

Sonja van der Weide

Mobiel +31 6 5468 1858
sonja.vanderweide@ela-container.nl

Peter Louissen

Mobiel +31 6 5577 1761
peter.louissen@ela-container.nl

Wim van Riel

Weltplaatkade 5
3197 KR Botlek-Rotterdam
Mobiel +31 6 2003 6412
wim.vanriel@ela-container.nl

Polen

Sebastian Biesiada

Marcin Jozopowicz

Mobiel +48 502648647
marcin.jozopowicz@ela-container.pl

Sławomir Hejnowicz

Zbigniew Kędziora

Mobiel +48 698618879
zbigniew.kedziora@ela-container.pl

Marek Wrobel

Mobiel +48 600271509
marek.wrobel@ela-container.pl

Damian Olejniczak

Mobiel +48 696730719
damian.olejniczak@ela-container.pl

Letland

Mindaugas Petrikauskas

Gediminas Capas

Mobiel +370 68900190
gediminas.capas@ela-container.lt

Tsjechië

Michael Suchanka

Mobiel + 420 737119198
michael.suchanka@ela-container.cz

Rusland

OOO ELA Container RU

ul. Koroleva 4, Raum 12, Büro 22
Region Kaluga
249031 Obninsk
Russische Föderation
Tel +7 985 914 3372
www.ela-container.ru
info@ela-container.ru