DE  EN  CH  PL  NL  BE  RU  CZ  FR  Kontakt  Hotline +49 5932 506-0

odborný poradce na místě

Odborní poradci společnosti ELA Vám rádi pomohou od samého začátku při plánování a realizaci Vašich projektů. Prostě využijte hledací funkci, abyste našli svého odborného poradce z Vašeho regionu. Nebo zavolejte na +49 5932 506-375. Pokud si to přejete, ozve se Vám kontaktní osoba do dvou hodin, aby si s Vámi domluvila osobní schůzku.

Německo

Simon Harenkamp

Mobil +49 170 2233835
simon.harenkamp@container.de

Karsten Klatte

Mobil +49 170 2233691
karsten.klatte@container.de

Thomas Nohrn

Mobil +49 170 2233670
thomas.nohrn@container.de

Thomas Nohrn

Mobil +49 170 2233670
thomas.nohrn@container.de

Ralf Neelen

Mobil +49 170 2233096
ralf.neelen@container.de

Sven Reusch

Mobil +49 170 22 33 824
sven.reusch@container.de

Klaus Lüttel

Mobil +49 170 2233611
klaus.luettel@container.de

Uwe Karlhuber

Mobil +49 170 2233080
uwe.karlhuber@container.de

Sebastian Mader

Mobil +49 170 2233963
sebastian.mader@container.de

Marco Poguntke

Tel +49 170 2233059
marco.poguntke@container.de

Maik Roggendorf

Mobil +49 170 2233009
maik.roggendorf@container.de

Yama Rahman

Mobil +49 170 2233008
yama.rahman@container.de

Werner Miesl

Mobil +49 170 2233469
werner.miesl@container.de

Kevin Hartmann

Mobil +49 170 2233698
kevin.hartmann@container.de

Christiane Basler

Mobil +49 170 2233006
christiane.basler@container.de

Tobias Wicke

Mobil +49 170 2233943
tobias.wicke@container.de

Marc Richter

Mobil +49 170 2233751
marc.richter@container.de

Marc Richter

Mobil +49 170 2233751
marc.richter@container.de

Michael Haas

Mobil +49 170 2233818
michael.haas@container.de

Stefan Fett

Mobil +49 170 2233839
stefan.fett@container.de

Gregor Hesse

Mobil +49 170 2233695
gregor.hesse@container.de

Oliver Kölblin

Mobil +49 170 2233017
oliver.koelblin@container.de

Markus Ott

Mobil +49 170 2233194
markus.ott@container.de

Michael Rotzinger

Mobil +49 170 2233086
michael.rotzinger@container.de

Julian Schreiner

Mobil +49 170 2233152
Julian.Schreiner@container.de

Simon Fischer

Mobil +49 170 2233278
simon.fischer@container.de

Bernd Strauß

Mobil +49 170 2233066
bernd.strauss@container.de

Švýcarsko

Michael Rotzinger

Mobil +49 170 2233086
michael.rotzinger@container.de

Belgie

Maddy Van Rompaey

Mobil +32 472 586125
Maddy.vanrompaey@ela-container.be

Nizozemsko

Sonja van der Weide

Mobil +31 6 5468 1858
sonja.vanderweide@ela-container.nl

Peter Louissen

Mobil +31 6 5577 1761
peter.louissen@ela-container.nl

Wim van Riel

Weltplaatkade 5
3197 KR Botlek-Rotterdam
Mobil +31 6 2003 6412
wim.vanriel@ela-container.nl

Polsko

Sebastian Biesiada

Marcin Jozopowicz

Sławomir Hejnowicz

Zbigniew Kędziora

Marek Wrobel

Mobil +48 600271509
marek.wrobel@ela-container.pl

Damian Olejniczak

Litva

Mindaugas Petrikauskas

Gediminas Capas

Mobil +370 68900190
gediminas.capas@ela-container.lt

Česká republika

Michael Suchanka

Mobil + 420 737119198
michael.suchanka@ela-container.cz

Rusko

OOO ELA Container RU

ul. Koroleva 4, Raum 12, Büro 22
Region Kaluga
249031 Obninsk
Russische Föderation
Tel +7 48439 57247
www.ela-container.ru
info@ela-container.ru